HAKKIMIZDA

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu, tıbbi sektörde edinmiş oldukları tecrübelerine dayanarak 1996 yılında Ankara’da PROTIP®  İlaç ve Sağlık Ürünleri San. ve Paz. Tic. Ltd. Şti’ni iki ortaklı olarak kurmuşlardır.

Firmamız, 2003 yılında İtalya’da yerleşik GEM firmasının GLUBRAN®2 Class III CE sertifikalı olarak üretmiş olduğu NBCA – MS co-monomer vücut içi cerrahi yapıştırıcılarının Türkiye tek temsilciliğini almıştır.

2007 yılında üreticimiz GEM tarafından üretilen bileşimi NBCA – OCA olan GLUBRAN® TISS cilt yapıştırıcısı temsilciliklerimize eklenmiştir.

Firmamız, 2008 yılında İtalya’da yerleşik PRAESIDIA® firmasının FLEXIGRIP NITINOL STERNUM KAPAMA SİSTEMLERİ’nin Türkiye tek temsilciğini de almıştır.

Kurucularımız, PROTIP® İlaç ve Sağlık Ürünleri San. ve Paz. Tic. Ltd. Şti olarak 24 yıl süren hizmet deneyimlerini, 2020 yılı Ocak ayı itibari ile yeni jenerasyon Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Malzeme Mühendisliği ve Hukuk Fakültesi mezunlarına üstün başarı dilekleri ile devir etmişlerdir.

Sektörde genç bir bakış açısı ile güvenilir hizmet anlayışını ve dinamizmi kendimize ilke edinerek yürümek tek hedefimizdir.

Kamuoyuna
Saygı ile

HAKKIMIZDA